OnePlus Mini prošel certifikací: Bude mít 5″ displej a tělo tenké 6,9 mm. Podívejte se na fotografie

V nejbližší době by měl být představen druhý letošní smartphone od společnosti OnePlus. Oproti vlajkové lodi OnePlus 2 má nabídnout menší rozměry, mírně horší výbavu, ale také nižší cenu. Čínská certifikace TENAA nyní tento telefon odhaluje na fotografiích, a také přidává několik parametrů.

   

Potvrzuje se, že zařízení bude mít fyzické rozměry 140 × 69 × 6,9 mm a displej o úhlopříčce 5″. Snímky také popírají přítomnost duální čočky zadního fotoaparátu a chybět bude zřejmě i čtečka otisků prstů. Rámeček obepínající zařízení bude zřejmě vyroben z kovu, kromě zamykacího tlačka a tlačítek pro změnu hlasitosti bude jeho součástí i posuvník pro změnu hlasitého/tichého režimu, kterým je osazen i OnePlus 2 (recenze). Známým údajem je i kapacita baterie 2 450 mAh a podpora sítí LTE.

    

Spekuluje se, že telefon bude představen jako OnePlus X, datum představení však prozatím známé není. Představení bylo tipováno na akci s názvem „The Next Big Step“, která se odehrála včera v Indii, čínský výrobce na ní však pouze oznámil účast v programu Make in India a částečný přesun výroby do indické továrny Foxconnu. Do Indie přesouvá výrobu smartphonů díky vládnímu programu s daňovými zvýhodněními čím dál více společností včetně HTC, Sony nebo Samsungu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

 1. vojtausti (neregistrovaný)

  Mini s 5″. Kam ten svět spěje :-(. Mini bych si představoval max do 4,5″. Aktuálně mám 5″ telefonek a ani za rok si na něj nemohu zvyknout a chtěl bych menší, ale toho se v nejbližším období asi nedočkám!

  • Jochen (neregistrovaný)

   Pojem „Mini“ je v kontextu tohohle modelu výmysl novinářů. Navíc je to (doufám) míněno v souvislosti se slabší výbavou.

   V článku se mi líbí jedna věc. Smartmania nejprve spekuluje a navymýšlí si výbavu telefonu, aby pak psala, že ty její výmysly tomu modelu chybí.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel