Domů » Bleskovky » OnePlus láká na představení svých prvních chytrých hodinek

OnePlus láká na představení svých prvních chytrých hodinek

Sledovali jste v tomto týdnu odhalení smartphonu OnePlus 8T? Pokud ano, tak vám určitě neunikla zmínka o chytrých hodinkách, které čínská firma před několika lety plánovala, avšak téměř ve finální fázi vývoje se rozhodla celý projekt uložit do šuplíku. Nyní ale evidentně nastala chvíle znovuzrození; první drobné naznačení přišlo na středeční tiskové konferenci, další přichází na sociálních sítích značky.

OnePlus Watch se blíží

OnePlus na Twitteru slibuje, že brzy se dočkáme nových věcí do ekosystému značky, přičemž přiložen je náčrtek hodinek s kruhovým displejem z roku 2015. Příchod hodinek OnePlus před nedávnem naznačoval i informátor Max J., takže čekání pravděpodobně nebude dlouhé. Jako nejpravděpodobnější se jeví termín 26. října, kdy má OnePlus údajně odhalit další nové smartphony řady Nord.

oneplus

Hodinky od OnePlus mají dostat do vínku kruhový displej, pravděpodobně se tak bude jednat o obdobu hodinek Vivo Watch, které byly na čínském trhu představeny před několika týdny.

vivo watch 2

Tyto hodinky existují ve dvou velikostech (42 a 46 mm) a disponují tělem z nerezové oceli a keramiky, AMOLED displeji a hromadou chytrých funkcí – měření tepu, okysličení krve, stresu, spánku a sportovních aktivit. S hodinkami lze plavat či přímo z nich poslouchat hudbu, disponují totiž interní pamětí. Nechybí ani GPS a NFC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).