Domů » Bleskovky » OnePlus nově nabízí dopravu k objednávkám nad 2 500 korun zdarma

OnePlus nově nabízí dopravu k objednávkám nad 2 500 korun zdarma

Společnost OnePlus přišla s další velmi příjemnou novinkou – poté, co je možné její telefony zakoupit bez pozvánky, přišlo na řadu zlevnění dopravy. Zatímco telefony OnePlus nabízí slušnou výbavu za rozumné ceny, výše poštovného může leckoho nemile překvapit. Když jsme například objednávali k recenzi OnePlus 2 (recenze), byla standardní cena poštovného 573 korun, expresní doručení dokonce přišlo na 700 korun. S tím je ale nově konec.

  

Veškeré objednávky z oficiálního eshopu OnePlus s cenou nad 2 500 korun budou doručeny zdarma, u expresních objednávek se cena pro Evropu snižuje z 24,49 na 16,49 EUR (asi 450 korun). Díky této změně můžete při nákupu nového smartphonu OnePlus ušetřit, u příslušenství bude zapotřebí sáhnout po několika kouscích, aby jejich cena překročila 2 500 korun. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments