OnePlus 8T v testu odolnosti: dopadl lépe než Nord

oneplus 8t 1 2

V uplynulém týdnu byl představen smartphone OnePlus 8T, který nabízí vysoký výkon, špičkový displej a ultrarychlé nabíjení, přitom je nabízen za poměrně sympatickou cenu. Jeden z exemplářů se dostal i do rukou youtubera Zacka Nelsona z kanálu JerryRigEverything a ten mu podle svých zvyklostí dal co proto.

OnePlus 8T Durability Test - Is it worth the Ice Cream?!

OnePlus 8T v testu odolnosti ostudu neudělal

Na odolnostní test OnePlus 8T jsme byli zvědaví, jelikož v červenci testovaný OnePlus Nord s plastovým tělem nepřežil pokus o ohnutí a zlomil se. OnePlus 8T je tradičním slepencem skla a hliníku, takže by měl vydržet více. Tortura ochranného skla dopadla podle očekávání, poškrábe se úplně stejně jako na jakémkoliv jiném smartphonu. Do displeje je integrovaná čtečka otisků prstů, s tou však měl Zack Nelson problémy; aniž byla poškrábaná, nechtěla jeho palec správně naskenovat.

Rámeček i okolní tlačítka jsou vyrobené z kovu, což se pozitivně odráží i na celkové odolnosti telefonu. Sice došlo k mírnému prohnutí těla a lehkému oddělení zadní skleněné strany, telefon však i tuto část testu přežil bez trvalých následků. OnePlus 8T tak z testu vyvázl dobře a ani v zadní kapse od kalhot by nemusel přijít k úhoně.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku