Domů » Bleskovky » OnePlus 8T klepe na dveře. Dostane výkonnější procesor, lepší displej a více fotoaparátů

OnePlus 8T klepe na dveře. Dostane výkonnější procesor, lepší displej a více fotoaparátů

Společnost OnePlus obvykle servíruje nové vlajkové smartphony dvakrát do roka a ani letošek nebude výjimkou. Možná ještě tento měsíc se dočkáme odhalení nové modelové řady OnePlus 8T, která oproti svým dubnovým předchůdcům přinese několik vylepšení. Seznam novinek, které dostane levnější model OnePlus 8T, nyní exkluzivně prozradil server AndroidCentral.

OnePlus 8T: 120Hz displej a čtyři foťáky

Vzhled OnePlus 8T v tomto týdnu potvrdila beta verze Androidu 11 pro OnePlus 8, tudíž víme, že se od svého přímého předchůdce nebude prakticky lišit; alespoň na přední straně. Tu má vyplňovat stejně velký 6,55“ AMOLED displej, ovšem tentokráte s vyšší obnovovací frekvencí 120 Hz.

Navýšen má být i počet fotoaparátů na zadní straně, byť stále budou zřejmě použitelné pouze dva – primární kamera s rozlišením 48 megapixelů a širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů. Pod posledními dvěma čočkami najdeme 5Mpx makro kameru a portrétní snímač s rozlišením 2 Mpx.

oneplus 8t

Zpracování snímků a další operace dostane na starosti novější a výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 865+, který by se měl opírat o 8 GB RAM. Základní kapacita vnitřního úložiště má být 128 GB. OnePlus 8T bude jedním z prvních smartphonů, který na trh dorazí s novým Androidem 11, v případě OnePlus obaleným nadstavbou OxygenOS 11 s inovovaným designem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

 1. ten telefon se mi líbí, ale upřímně mám strach ze servisu. Vůbec nevím kde v případě poruchy u této značky hledat pomoc. Nebo oni mají v CZ nějaký servis?

  • Jak proces reklamace probíhá?

   Vyplníte reklamační formulář na [odkaz], zabere to jen pár minut.
   Na zadanou adresu (ideálně k vám domů) přijede kurýr vyzvednout porouchaný telefon.
   OnePlus během 7–9 dnů telefon zhodnotí, opraví nebo přímo vymění za nový.
   Do 10 dnů u vás opět zazvoní kurýr s úspěšně reklamovaným telefonem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).