Domů » Bleskovky » OnePlus 7 Pro ukrývá Easter egg s novými tapetami. Poradíme vám, jak na něj

OnePlus 7 Pro ukrývá Easter egg s novými tapetami. Poradíme vám, jak na něj

OnePlus 7 Pro je pro mnohé jeden z nejlepších smartphonů letošního roku. Naše recenze dokázala, že se není čemu divit. Povedený design, špičková výbava, slušný fotoaparát a na dnešní poměry vcelku příznivá cena jsou dohromady receptem k oblíbenosti. Do letošních modelů navíc přibyl herní režim jménem Fnatic, který je součástí již zmíněného „Easter egg“.

OnePlus 7 Pro 07
OnePlus 7 Pro je velmi povedený smartphone. V jeho útrobách se navíc skrývá malé překvapení

Nic těžkého to není, stačí pár vteřin a je hotovo

Překvapení se skrývá přímo v nastavení telefonu a není nic těžkého se k němu dostat. První je potřeba v nastavení najít kolonku „Nástroje“, ve které klikněte na „Herní režim“. V něm pak není nijak složité najít Režim Fnatic.

Poté stačí jen klikat na logo v horní části displeje. Vyskočí na vás textové pole, do kterého pak napište „alwaysfnatic“. A máte hotovo, telefon přehraje zajímavou animaci a otevře vám tři nové tapety, které mají nádech herního režimu Fnatic.

OnePlus 7 Pro: Wallpaper easter egg :-)

Ty se pak objeví v nabídce tapet pro telefon a můžete je libovolně používat. Není to nic extra, ale na pár chvilek to zabaví a přítomnost takové drobnosti potěší velkou část uživatelů. Video výše bylo pořízeno další novinkou, která přibyla do systému Oxygen OS od OnePlus, a to nativním nahráváním obrazovky.

Má váš telefon také nějaké skryté překvapení? Podělte se s námi v komentářích :)

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

2 komentářů

  1. Funkční i v OP 5T? Díky za tip?

  2. OP 5 take funkcni.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).