Domů » Bleskovky » OnePlus 7 Pro s průhlednými zády vypadá fantasticky, doma to ale nezkoušejte

OnePlus 7 Pro s průhlednými zády vypadá fantasticky, doma to ale nezkoušejte

Smartphone OnePlus 7 Pro dostal do výbavy rozměrný displej s velmi tenkými rámečky, do kterých už se nevešla selfie kamerka. Čínská firma ji tak schovala do těla, ze kterého se vysouvá pouze podle potřeby. Mechanismus vysouvání odhaluje rozborka od JerryRigEverything se zajímavým bonusem.

Totally CLEAR OnePlus 7 Pro! - Hidden Front Camera Revealed!

Průsvitná záda jsou oknem do útrob

OnePlus 7 Pro má skleněná záda vyvedená v několika barvách, přičemž barevnost zajišťuje fólie nalepená zevnitř. Sloupnutím této fólie vzniknout průsvitná záda s efektem mléčného skla, která lze opět dosadit na své místo.

Pokud ještě odstraníte plastový kryt komponent, můžete obnažit veškeré komponenty včetně zmíněného výsuvného mechanismu, fotoaparátů a baterie. U ní si autor videa postěžoval na černou barvu, první smartphony OnePlus měly baterii červenou, což by pod průhlednými zády vypadalo efektně.

Hardwarové parametry OnePlus 7 Pro
Systém: Android 9.0
Rozměry: 162,6 x 75,9 x 8,8 mm, Hmotnost: 206 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 855, octa-core 1x 2,84 GHz Kryo 485, 3x 2,41 GHz Kryo 485, 4x 1,78 GHz Kryo 485
RAM: 6/8/12 GB, Interní paměť: 128/256 GB, Pam. karta:
Displej: AMOLED, 6,67", Quad HD+, 1440 x 3120 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 16 Mpx, f/2.0, Full HD video, vysouvací - motorizovaná konstrukce
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 4000 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Jak ale praví nadpis, tohle doma nezkoušejte. Proces rozebrání vyžaduje horkovzdušnou pistoli a uvolnění zad od zbytku, čímž dojde k narušení pevného slepení, které zajišťuje částečnou (byť nijak nedeklarovanou) voděodolnost. Hrozí také zlomení samotného skla či přetrhnutí některého z kabelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).