Domů » Bleskovky » OnePlus 7 Pro bude znatelně dražší, než jsme od OnePlus zvyklí

OnePlus 7 Pro bude znatelně dražší, než jsme od OnePlus zvyklí

Už zanedlouho bude odhalen smartphone OnePlus 7 a jeho vybavenější varianta OnePlus 7 Pro. Zatímco donedávna bojovaly telefony této čínské značky hlavně nízkou cenou, u letošních modelů se patrně dočkáme znatelného zdražení.

oneplus 7

OnePlus 7 Pro bude stejně drahý jako konkurence

Podle obvykle dobře informovaného informátora Ishana Agarwala bude OnePlus 7 Pro ve variantě 8 + 256 GB stát 749 EUR (asi 19 300 korun), paměťová verze 12 + 256 GB přijde na 819 EUR (asi 21 100 korun), na vybraných evropských trzích může být cena ještě o 10 EUR vyšší. Kolik bude stát základní varianta OnePlus 7 Pro s 6 GB RAM a 128GB pamětí zatím nevíme, odhadujeme 699 EUR (asi 18 000 korun).

 

Připomínáme, že OnePlus 6T začínal na částce 549 EUR (asi 14 200 korun), takže zdražení má být poměrně vysoké. V podobných cenových patrech by se nicméně mohl pohybovat základní OnePlus 7, který má dostane menší displej s výřezem pro selfie kamerku (namísto vysouvacího mechanismu), pouze duální fotoaparát na zádech a menší akumulátor s pomalejším nabíjením. Obě novinky mají být k dispozici v barvách Mirror Grey, Almond a Nebula Blue.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Klidně ať si ho nacpou do trenek. To si raději nechám vyměnit baterku v OP 3t 128GB. Po něm už přibývalo stále více věcí, které by mi vadily, a ubyl jack. A tahle bizarnost, pokud to není fake, je korunou tomu všemu … :-/

  2. Ještě dodávám, že to bude fakt prodejní pecka, když SG 10e 128GB + rozšiřitelný kartou pořídíte za 610 EUR … [odkaz]

  3. Když jsem viděl, že nemá výřez, tak si získal můj zájem, ale ta vysouvací blbost to všechno pokazila :) Nj. jedou prostě podle současné VELMI populární strategie, která se jmenuje „no tak čím bysme ten telefon jenom doprasili…?“ :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).