Domů » Bleskovky » OnePlus 6 přinese nové materiály. Dočkáme se keramických zad?

OnePlus 6 přinese nové materiály. Dočkáme se keramických zad?

Společnost OnePlus pokračuje s vydáváním upoutávek na nový vlajkový model OnePlus 6. Dalším kouskem do skládačky přispívá indické zastoupení, které na Twitteru láká na nové materiály.

Poslední dva modely čínské značky měly hliníková záda, to se však zřejmě s OnePlus 6 změní; podle zveřejněného obrázku nejspíše dostane tělo z keramiky. Tento materiál není ve světě smartphonů ničím novým, použily ho již značky Huawei, Essential či Xiaomi. V případě OnePlus 6 se však bude patrně jednat pouze o jednu z variant, u většiny produkce očekáváme záda skleněná. Tak jako tak výrobce přislíbil odolnost vůči vodě a prachu, nezlobili bychom se ani za přítomnost cívky pro bezdrátové nabíjení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Tento materiál opravdu není nic ničím novým, a to ani ve stáji Oneplus. Už Oneplus X měl keramickou verzi.

  2. Tvůj mozek je z hajzpapíru.

    • One plus 6 bude bomba proto si ho koupím.:) a komu se něco nelíbí ať si prdel polibi :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).