Domů » Bleskovky » OnePlus 5T na videu: podívejte se na předčasný unboxing a první dojmy

OnePlus 5T na videu: podívejte se na předčasný unboxing a první dojmy

Už ve čtvrtek 16. listopadu bude odhalen očekávaný smartphone OnePlus 5T. De facto ale již není co představovat, na web se dostaly oficiální rendery, fotografie, kompletní specifikace, a nyní dokonce i první video s unboxingem, prvními dojmy a srovnáním s modelem OnePlus 5.

OnePlus 5T bude nepatrně vyšší než jeho předchůdce, za to dostane do vínku výrazně větší 6,1″ AMOLED displej s poměrem stran 18:9. Byť se nejedná o bezrámečkového rekordmana, lepší využití čelní plochy rozhodně potěší. Jediným ústupkem bude přesunutí čtečky otisků prstů na zadní stranu zařízení, senzor je prý velmi rychlý.

Unikly specifikace OnePlus 5T, nebude to žádné ořezávátko

OnePlus 5T nabídne parametry vlajkového modelu, jeho cena však bude směřovat do střední třídy. Jsme zvědaví, zda výrobce dokázal utajit alespoň nějaké speciality, nebo už o OnePlus 5T víme opravdu vše.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments