Domů » Bleskovky » OnePlus 5T potvrzen výrobcem. Nebude chybět sluchátkový jack a focení portrétů

OnePlus 5T potvrzen výrobcem. Nebude chybět sluchátkový jack a focení portrétů

Je to (skoro) oficiální – společnost OnePlus ještě letos před Vánoci představí smartphone, který se bude jmenovat OnePlus 5T. Potvrzení nám dává následující tweet z oficiálního kanálu společnosti ukrývající slovní hříčku.

Nejedná se však o jedinou upoutávku na chystaný telefon, v minulých dnech jich OnePlus vypustilo hned několik. Vždy přitom odhalí nějakou drobnost, která prozrazuje část výbavy. Následující tweet například potvrzuje, že si telefon ponechá 3,5mm jack na sluchátka.

Na Twitteru se vyplatí sledovat i šéfa OnePlus Petra Laua a spoluzakladatele společnosti Carla Peie, kteří se chlubí prvními snímky pořízené chystanou novinkou (byť to zatím neprozrazují).

Zdá se, že OnePlus 5T bude silný ve vytváření portrétních fotografií s rozmazaným pozadím.

K jejich pořizování má OnePlus 5T dostane nový duální fotoaparát, nový bude i displej (poměr stran 18:9, AMOLED), na kterém bude možné fotografie prohlížet. Zbytek výbavy telefonu by měl být poplatný aktuálnímu vlajkovému modelu OnePlus 5. Chystaná novinka s přídomkem T by měla být představena 16. listopadu, na potvrzení tohoto termínu si ale ještě musíme chvíli počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).