Domů » Bleskovky » OnePlus 5T v pískovcově bílé barvě se vyprodal za 2 hodiny (oživeno)

OnePlus 5T v pískovcově bílé barvě se vyprodal za 2 hodiny (oživeno)

Aktualizováno 10. 1. 2018

To bylo rychlé, společnost OnePlus na svém Twitteru oznámila, že pískovcově bílý model OnePlus 5T se vyprodal za dvě hodiny.

Bohužel stále se neví, kolik modelů této limitované edice šlo do oběhu, stejně tak nevíme, zda budou znovu někdy naskladněny.

Původní zpráva

Společnost OnePlus začala na svém webu prodávat novou barevnou variantu svého posledního modelu OnePlus 5T. Telefon v barvě bílého pískovce je možné zakoupit pouze v nejvyšší konfiguraci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm a stojí stejně jako jeho stejně vybavený černý předchůdce – 559 EUR, tedy asi 14 300 korun včetně daně a dopravy.

OnePlus 5T se liší pouze v provedení zad, přední strana zůstává černá. Zvláštním designovým prvkem je pak červený posuvník profilů na levé straně. OnePlus nabízí novou barevnou variantu svého telefonu jako limitovanou edici, kolik kusů půjde do oběhu, však nevíme. Dostupnost je aktuálně stanovena na 1 až 3 dny.

OnePlus 5T Sandstone White Limited Edition. Classic Revisited.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Furt dokola. A počet?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).