Domů » Bleskovky » OnePlus 5T jde do prodeje, jeho předchůdce se z obchodu zcela vytratil

OnePlus 5T jde do prodeje, jeho předchůdce se z obchodu zcela vytratil

Společnost OnePlus na svých stránkách začala prodávat svůj nový smartphone OnePlus 5T, který zcela nahrazuje předchozí model OnePlus 5. Ten je prakticky vyprodán a čínský výrobce již nové kusy naskladňovat nebude; pokud tedy nejste příznivec displeje s poměrem stran 18:9, máte u OnePlus smůlu.

OnePlus 5T se nabízí ve dvou variantách – verze s 6GB RAM a 64GB úložištěm přijde na 499 EUR (asi 12 800 korun), model s 8 GB RAM a 128GB pamětí pak stojí 559 EUR (asi 14 300 korun). Oba telefony jsou nabízeny v barvě Midnight Black a jejich dostupnost se aktuálně pohybuje okolo jednoho týdne.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Můžete mít i slevu 20€ s promo kódem (= cena náhradního krytu zdarma): [odkaz]

  2. Tady je link na další slevu – [odkaz]

    • To víte, že jo. Nahrabat si do vlastní kapsy. To si ten obal raději koupím než vykrmovat nějaké frikulíny tady.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).