Sledujte nás na YouTube

OnePlus 3T má dostat Snapdragon 821 a nejnovější Android

Nedávno se objevila spekulace, že společnost OnePlus přinese mírně vylepšenou variantu své aktuální vlajkové lodě OnePlus 3. Tomu nahrává i skutečnost, že nový model s kódovým označením A3010 (původní byl označen A3000) prošel certifikací China Copulsory Certification (3C) a také se název OnePlus 3T objevil na účtu jednoho designerů značky na síti Weibo.

OnePlus 3
Recenze OnePlus 3: Potřetí a nejlépe

Telefon má údajně dostat novější čipset Qualcomm Snapdragon 821 a také nejnovější verzi operačního systému Android 7.0 Nougat. Spekulovalo se i o výměně Optic AMOLED displeje za LCD, tyto zprávy však popřel sám zakladatel OnePlus Carl Pei. Příchod aktualizované verze OnePlus 3 však nepotvrdil, ani nevyvrátil.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. OP3 holder (neregistrovaný)

    Žádný rozdíl, jenom dodávají stejný CPU s vyššími takty a číslem 1 navíc :DD kor když EX umožňuje stejné takty případně jiný kernel ještě vyšší..

    • No ani ta záruka vyšších taktů není, viz Google Pixel…:) Spíš to vypadá, že QC udělal SD821 za účelem nějaké úpravy v návrhu, oprava nějaké chyby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *