Domů » Bleskovky » OnePlus 3 v benchmarcích: Letošní zabiják má dostat menší 5″ displej a 6 GB RAM

OnePlus 3 v benchmarcích: Letošní zabiják má dostat menší 5″ displej a 6 GB RAM

Společnost OnePlus neskromně nazývá své smartphony zabijáky vlajkových lodí, a i v letošním roce bychom se minimálně jednoho měli dočkat. Oficiálně zatím nic potvrzeno nemáme, ale v benchmarcích se pomalu objevují záznamy telefonu s kódovým označením Rain A3000, případně A3003. Loňský OnePlus 2 byl označován jako A2003, takže se dá předpokládat, že před sebou máme první informace o modelu, který zřejmě půjde do prodeje jako OnePlus 3.

oneplus-logo-1

Zařízení se před nedávnem objevilo v AnTuTu, nyní máme data z benchmarků GFXBench a GeekBench. Pokud jim budeme věřit, můžeme počítat s tím, že OnePlus 3 dostane výkonný hardware zabalený do rozumně velkého těla – displej má disponovat úhlopříčkou 5″ a rozlišením Full HD. Tyto hodnoty jsou pro běžné používání dostatečné, ve virtuální realitě však může OnePlus 3 ztrácet. Což je škoda, výkonu bude mít pro tuto disciplínu dostatek.

OnePlus-3-1461601535-0-0

O pohon se má totiž starat Qualcomm Snapdragon 820, který podle benchmarku GeekBench doplní rovnou 6 GB RAM. Slušná má být i kapacita vnitřního úložiště – 64 GB. Je však možné, že do prodeje půjde více paměťových variant. Hlavní fotoaparát telefonu údajně dostane rozlišení 16 Mpx, selfie kamerka pak má být 8megapixelová. Oproti předchozím modelům konečně nemá chybět podpora NFC. Softwarovou stránku věci má být v rukách Android 6.0 Marshmallow.

Server WinFuture.de tvrdí, že OnePlus 3 by mohl být představen už příští měsíc, konkrétně 28. května, s tím, že do prodeje se má dostat 6. června.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments