Domů » Bleskovky » Dostane OnePlus 3 upgrade? Původní model možná zmizí z nabídky (oživeno)

Dostane OnePlus 3 upgrade? Původní model možná zmizí z nabídky (oživeno)

Smartphone OnePlus 3 nabízí ve své cenové hladině nadstandardní výbavu a dá se směle označit za nejdostupnější vlajkovou loď současnosti. Díky tomu jeho výrobce eviduje velký zájem, který nedávno vyústil v pozastavení prodejů v Evropě a dalších regionech po dobu jednoho měsíce. Skladové zásoby se navíc opět tenčí a dodací doby prodlužují (až na 4 týdny).

Zlatá varianta je podle výrobce zcela vyprodaná
Zlatá varianta je podle výrobce zcela vyprodaná

Údajně důvěryhodné zdroje serveru GizmoChina přináší informaci, že OnePlus vyprodává poslední kusy, neboť připravuje pro svůj vlajkový telefon mírný upgrade. Chystaná novinka si má ponechat design, údajně však dostane rychlejší čipset Snapdragon 821 a také má být vyměněn AMOLED panel za LCD. Změna displeje má být provedena z distribučních důvodů, dodávky AMOLED panelů údajně nejvíce brzdí dostupnost nových kusů.

Recenze OnePlus 3: Potřetí a nejlépe

Inovovaný OnePlus 3 má v nabídce výrobce nahradit původní model, je možné, že dojde i k drobné úpravě jména, např. na OnePlus 3S. Pravý pokračovatel se jménem OnePlus 4 je očekáván až v příštím roce.

Aktualizováno: Nakonec je vše jinak. Zpoždění u aktuálních objednávek OnePlus 3 je způsobeno dodavatelem Optic AMOLED panelů. Výroba ale nekončí a původní model rozhodně nezmizí z nabídky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Po přečtení článku na betanews.com musím plně souhlasit s Lorenzem. Nicméně fakt, že by tam nacpali kvalitní IPS a Snapdragon 810 a třeba 128GB, no pro mě by to bylo v pohodě a určitě bych si ho koupil. Už jsem to chtěl udělat, ale bohužel více jak 4 týdny čekat nechci…

    • QC SD810 je neprodejný kus křemíku.

    • Děláte si srandu, SD 810 je prokazatelně jeden z nejhorších cpu za poslední dva roky, extrémně špatný power eff a šílené přehřívání dalo mobilům s tímto krůček do rakve a nebo šílenému underclockingu

    • To je sarkasmus? Vždyť Oneplus 2 má Snapdragon 810, kvalitní IPS a dá se koupit stále za 8990 z oficiálních stránek.

    • Měl to být Snapdragon 821 ne 810. To sem to jsem to zvojtil… souhlas Snapdragon 810 je opravdu nepovedený kus křemíku. Omluva za chybu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).