Domů » Bleskovky » OnePlus 3 se po měsíční pauze vrací zpátky do prodeje

OnePlus 3 se po měsíční pauze vrací zpátky do prodeje

Společnost OnePlus letos upustila od pozvánkového systému prodeje svých smartphonů, ovšem na velký zájem o současnou vlajkovou loď OnePlus 3 připravena nebyla – na začátku srpna musela pozastavit prodej, aby stihla navýšit skladové zásoby a zamezila tak dlouhým čekacím lhůtám. Po měsíci se prodej OnePlus 3 opět rozbíhá.

OnePlus 3 Recenze OnePlus 3: Potřetí a nejlépe

Bohužel okamžitá dostupnost se týká pouze stříbrného modelu, na OnePlus 3 ve zlaté barvě si počkáte 3 – 4 týdny. Telefon stojí 10 990 korun, poštovné je zdarma.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Mno, takže po čekačce 5 týdnů (ne měsíc) (a to nevíme, jak dlouho vlastně před tím už nebyly fakticky dostupné) je lhůta objednání 3-4 týdny. Tak to je návrat jako hrom:) Takže 1/4 roku jako prd. Ale bez pozvánek:)

 2. 608333700 (neregistrovaný)

  Krom ceny, která je včetně poštovného, kolik přijdou ještě poplatky ? Dhp, celní deklarace ? Clo na mobil se myslím neplatí? Kdo jej již ma doma kolik jste platily. Přijde to poštou nebo DHL?

  • Martin P. (neregistrovaný)

   …Zapnu křišťálovou kouly a chcete si to objednat od Wanga na konci Nudlové ulice v Sečuanu nebo z Gronska od zmzlýho Olafa ?…

   Co te takhle podívat na jejich stránky, které jsou kupodivu česky !

  • Dejvidek (neregistrovaný)

   Priveze ti to DHL a krome ceny za telefon nic dalsiho neplatis.

  • zipp (neregistrovaný)

   Neplatíš nic, je to česká distribuce, takže žádný clo ani jiný poplatky. Cena na webu je konečná. (máš to tam i napsaný)

 3. zipp (neregistrovaný)

  Kolega v práci v pondělí objednal a dnes mu ho DHL přiveze, takže žádná čekací lhůta x týdnů, jako tu píše uni.
  Když byl v prodeji asi týden, objednával jsem já a taky jsem ho měl za pár dní doma… nehcápu, kde si vycucal toho 1/4 roku

  • To nepíše uni;-). To píše článek a jejich web: [odkaz], 3 týdny (Gold). No a k tomu musíš přičíst těch 5 týdnů co skončilo a pravděpodobně již před tím problematickou dostupnost. Omluv ale netřeba, díky.

  • zipp: Tak to prostě je. Jakmile to není Apple, tak je všechno špatně :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).