Domů » Bleskovky » OnePlus 2 o sobě dává vědět na novém obrázku: Premiéra nás čeká za čtyři týdny

OnePlus 2 o sobě dává vědět na novém obrázku: Premiéra nás čeká za čtyři týdny

Oficiální představení nové generace smartphonu OnePlus 2 se pomalu blíží, výrobce novinku odhalí 27. července a láká přitom i na virtuální realitu, prostřednictvím níž bude možné událost sledovat a v souvislosti s tím odhalí také obdobu Google Cardboard určenou právě pro OnePlus 2.

Zařízení bude opět prodáváno pomocí systému pozvánek, díky čemuž výrobce nebude mít problém s dodáním potřebného množství smartphonů. Víme také to, že jako první smartphone bude vybaven oboustranným konektorem USB-C a v jeho útrobách by se měl s nejvyšší pravděpodobností nacházet procesor Qualcomm Snapdragon 810. O zobrazování by se měl starat 5,5″ (nebo 5,7″) Full HD displej. Operační systém Android 5.0 doplní 3 GB RAM a 16/64GB interní úložiště.

Na čínské službě Weibo.com se nyní objevila nová fotografie, na které má být údajná podoba smartphonu zachycena. Snímek byl bohužel upraven filtrem, takže toho ve výsledku příliš mnoho neprozrazuje a připomíná spíše skicu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Ajaj, extra topící 810, to bude velké mínus tohoto zařízení..

    Úložiště též mohlo být ve variantě 32/64GB, variantu 16GB bych vyloučil, silně nedostačující.

    • Samone (neregistrovaný)

      Souhlas… navíc přijít s topným tělěsem 810 půl roku po tom, co mnoho úspěchů neslavilo u ostatních vlajek jiných výrobců… :/

    • Ano 16 GB varianta je k nicemu a 32 GB casem taky. Bohuzel i pokracovatel si bere inspiraci z DEMENTNICH jablecnych napadu typu „na co pametove karty?“ nebo „na co vymenitelne akumulatory?“ apod.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).