Sledujte nás na YouTube

Výrobce potvrzuje: OnePlus 2 bude vybavený konektorem USB typu C

Už v průběhu července bychom se měli dočkat nového zabijáka vlajkových modelů – OnePlus 2. Výrobce se rozhodl k nezvyklému kroku, kdy některé hardwarové parametry poodkrývá ještě před oficiální premiérou. Z minulého týdne například víme, že novinka bude vybavena výkonným osmijádrovým čipem Snapdragon 810 a problémů s přehříváním prý není třeba se obávat díky nové revizi procesoru s označním 2.1. Na druhou stranu, Snapdragon 810 (2.1) používá například také Sony ve svých telefonech Xperia Z4/Z3+ a problémy s přehříváním zde přetrvávají.

Velkou inovací bude také použitý konektor USB typu C. OnePlus 2 má být vůbec prvním vlajkovým modelem, který toto řešení nabídne. Jsme také zvědaví, zda výrobce sáhne po osvědčené klasice v podobně displeje s Full HD rozlišením, nebo se dočkáme ještě jemnějšího, avšak energetický náročnějšího Quad HD panelu.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. bettyeaf3 (neregistrovaný)

    After my new engagement
    http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry-lyric
    live early haifa instruments istanbul

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *