Domů » Bleskovky » OnePlus prozrazuje své plány do budoucna: Do konce roku představí ještě jeden smartphone

OnePlus prozrazuje své plány do budoucna: Do konce roku představí ještě jeden smartphone

V březnu letošního roku se v Praze konala neformální tisková konference společnosti OnePlus. Na této akci nechyběl ani zástupce naší redakce, který vyzpovídal jednoho ze zakladatelů společnosti – Carla Peie. Ten mimo jiné naznačil, že se letos nedočkáme pouze nové vlajkové lodi, ale ještě dalšího smartphonu.

 
Carl Pei, spoluzakladatel společnosti OnePlus

Zahraniční web USA Today nyní přinesl nový rozhovor s Carlem Peiem. Ten potvrdil, že společnost chystá uvést do konce roku nový model (pravděpodobně v prosinci). Podle jeho slov má již výrobce hotový prototyp zařízení. Parametry chystaného smartphonu ovšem spoluzakladatel OnePlus prozradit nechtěl. Ani nevíme, zda se bude jednat o nový high-endový kousek, nebo zda se společnost zaměří spíše na střední třídu. Zájem o nový model OnePlus 2 je obrovský, o čemž vypovídá počet rezervací, který překročil hranici 1,7 milionu. Je velmi pravděpodobné, že se podobného zájmu dočká i chystaná novinka.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

3 komentářů

  1. Hroch (neregistrovaný)

    1,7 milionu lidí? Dvanáct z nich jsem já. Dalších minimálně deset jsou moji známí, kteří si telefon určitě nekoupí. Reálných zájemců tam je maximálně 20%

  2. Vlasťa (neregistrovaný)

    Nakonec jsi tento mobil koupí jen 100K lidí max ,protože ví ,kde šetřili !!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).