Domů » Bleskovky » OnePlus 2 v pondělí koupíte bez pozvánky, možná bude představen i menší model

OnePlus 2 v pondělí koupíte bez pozvánky, možná bude představen i menší model

Před nedávnem společnost OnePlus přiznala, že zpackala start prodejů své aktuální vlajkové lodě OnePlus 2 a že jako omluvu chystá v budoucnu bleskový přímý prodej. Nyní již známe den, kdy se tak stane – zájemci si mohou OnePlus 2 koupit v otevřeném prodeji příští pondělí 12. října mezi 12. – 13. hodinou našeho času.

  

Maximální počet telefonů v jedné objednávce je stanoven na 2 kusy, ovšem počet objednávek není nijak omezen. Prodej se rozeběhne různých koutech světa v jinou dobu, čímž by se mělo částečně omezit přetížení serverů. Kvůli očekávané vysoké poptávce však mohou narůst dodací lhůty, odhadovaná doba bude zobrazena při objednávání. Objednávku bude možné zrušit v případě, že vám během jejího zpracování přijde pozvánka – uživatelé s pozvánkou budou odbaveni rychleji. 

12. říjen však nemusí být pro čínskou firmu pouze dnem přímých prodejů OnePlus 2. Společnost na stejný den rozeslala pozvánky na akci s názvem „The Next Big Step“, která se odehraje v Indii. Může se jednat o akci lokálního charakteru, spekuluje se však, že v tento den bude představen očekávaný, a společností přislíbený menší smartphone. Akci uvede sám generální ředitel OnePlus Pete Lau, který nedávno zveřejnil na čínské síti Weibo následující obrázek.

  

V něm s pomocí GPS vykreslil na mapě písmeno X, což může naznačovat mnohé – menší model se může jmenovat OnePlus X, či jeho společnost chystá nějaké fitness příslušenství. Pravdu se dozvíme již v pondělí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Harkness (neregistrovaný)

    Kdyby někdo chtěl Prodávám EU 64GB za 12500,-

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).