Domů » Bleskovky » OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Oxygen OS 2.1.0 konečně nabídne manuální režim fotoaparátu

OnePlus 2 dostává aktualizaci systému: Oxygen OS 2.1.0 konečně nabídne manuální režim fotoaparátu

V naší recenzi druhé generace zabijáka vlajkových lodí jsme ocenili kvalitní fotoaparát, který ovšem nevyužívá plný potenciál. Mohla za to absence manuálního režimu v aplikaci fotoaparátu. OnePlus sliboval nápravu v některé z následujících aktualizací. Nyní výrobce vydal nejnovější verzi svého systému Oxygen OS s označením 2.1.0, který již manuální režim obsahuje.

 
Do aplikace fotoaparátu přibyde manuální režim

Některým majitelům OnePlus 2 již aktualizace dorazila. Kromě manuálního režimu fotoaparátu přibyla také podpora snímání do formátu RAW. Vylepšení se dostaly i jiné systémové funkce. U displeje bude možné zvolit si teplotu barev, nově bude telefon podporovat i Exchange účty. Výrobce se rovněž zaměřil na odstranění problémů s některými aplikacemi třetích stran. Pokud jste majiteli OnePlus 2 a zatím vám nebyla aktualizace nabídnuta, budete zatím muset počkat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

4 komentářů

 1. Jochen (neregistrovaný)

  Super…to automatický zaostřování dost omezovalo použitelnost kamery…super, že vývojáři tak pružně reagují na problémy. Už abych měl aktualizováno. :)

 2. Gratulem k funkcii, ktorú podporujú už roky aj najlacnejšie Lumie…

  • Michal Max (neregistrovaný)

   Přesně tak, i taková Nokia 530 už dávno umí RAW, to jsou fakt amatéři s One Plus One.

  • a) gratulace putuje špatným směrem, thx to Google, že „už“ tato verze OS umí RAW

   b) One Plus Two

   :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).