OnePlus 2 bude stát méně než 450 dolarů, slibuje šéf společnosti

Datum představení OnePlus 2 se blíží, dojde k němu 27. července a pro přímý přenos z akce se budou hodit brýle pro virtuální realitu či alespoň Cardboard. Oficiální cestou již víme, že telefon bude vybaven oboustranným konektorem USB-Cčipsetem Qualcomm Snapdragon 810 a nabídne velmi přesnou a rychlou čtečku otisků prstů. Dalším kouskem do skládačky je předběžné oznámení ceny chystaného pokračovatele „zabijáka vlajkových lodí“.

  

Šéf společnosti Pete Lau prozradil, že cena bude nižší než 450 dolarů, což je v přepočtu zhruba 11 100 Kč bez DPH. Pro připomenutí, loňský model se při zahájení prodával za 300, respektive 350 dolarů podle paměťové varianty. One Plus 2 by mohl přijít rovnou ve třech variantách, alespoň podle certifikace Bluetooth SIG, v niž se tento telefon třikrát s různými označeními –  A2001, A2003 a A2005. Zda bude odlišujícím prvkem velikost vnitřní paměti či jiná položka ve specifikaci, bude odhaleno na konci tohoto měsíce.

  

Pete Lau navíc v minulém týdnu položil na čínské síti Weibo otázku, jak by lidé definovali slovo „celokovový“. Nebyli bychom tudíž překvapeni, kdyby tělo připlouvající vlajkové lodě bylo vyrobeno z kovu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    Ono chtít za telefon s 16GB prostoru, bez podpory paměťové karty a USB OTG, víc než 450$ by asi nebylo moc konkurenční…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *