Sledujte nás na YouTube

OnePlus 2 se představí 27. července prostřednictvím virtuální reality

OnePlus One bylo ve své době velmi zajímavým zařízení a to především v otázce poměru ceny a výkonu. Za cenu nepřesahující 300 USD (7300 Kč) totiž nabídl výbavu, jež si nezadala ani s těmi nejdražšími tehdy dostupnými zařízeními, jejichž cena dosahovala až dvojnásobku. Nyní již víme, že nástupce půjde s cenou trochu výše, stále by však v tomto ohledu měl vynikat.  Výrobce nyní odhalil datum představení, které se odehraje 27. července

 

Láká přitom na virtuální realitu, prostřednictvím níž bude možné událost sledovat a v blízké budoucnosti v souvislosti s tím odhalí také obdobu Google Cardboard určenou pro OnePlus 2. Zařízení bude opět prodáváno pomocí systému pozvánek, díky čemuž výrobce nebude mít problém s dodáním potřebného množství smartphonů. Víme také to, že jako první smartphone bude vybaven oboustranným konektorem USB-C a v jeho útrobách by se měl s nejvyšší pravděpodobností nacházet procesor Qualcomm Snapdragon 810. Přepočteno na náš čas se novinka odhalí ve středu 28.7. ve čtyři hodiny ráno.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *