Domů » Bleskovky » OnePlus 2 se představí 27. července prostřednictvím virtuální reality

OnePlus 2 se představí 27. července prostřednictvím virtuální reality

OnePlus One bylo ve své době velmi zajímavým zařízení a to především v otázce poměru ceny a výkonu. Za cenu nepřesahující 300 USD (7300 Kč) totiž nabídl výbavu, jež si nezadala ani s těmi nejdražšími tehdy dostupnými zařízeními, jejichž cena dosahovala až dvojnásobku. Nyní již víme, že nástupce půjde s cenou trochu výše, stále by však v tomto ohledu měl vynikat.  Výrobce nyní odhalil datum představení, které se odehraje 27. července

 

Láká přitom na virtuální realitu, prostřednictvím níž bude možné událost sledovat a v blízké budoucnosti v souvislosti s tím odhalí také obdobu Google Cardboard určenou pro OnePlus 2. Zařízení bude opět prodáváno pomocí systému pozvánek, díky čemuž výrobce nebude mít problém s dodáním potřebného množství smartphonů. Víme také to, že jako první smartphone bude vybaven oboustranným konektorem USB-C a v jeho útrobách by se měl s nejvyšší pravděpodobností nacházet procesor Qualcomm Snapdragon 810. Přepočteno na náš čas se novinka odhalí ve středu 28.7. ve čtyři hodiny ráno.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).