Domů » Bleskovky » One 2 (M8): Vlajková loď HTC pro příští rok na fanouškovském videu

One 2 (M8): Vlajková loď HTC pro příští rok na fanouškovském videu

Vlajková loď HTC pro rok 2013, model One, patří mezi úspěšné modely tchaj-wanského výrobce. Nyní však HTC musí pomaličku začít uvolňovat místo svému nástupci, který se prozatím prezentuje jako HTC M8, ale pravděpodobně se bude prodávat jako HTC One 2 nebo HTC Two. V celé své kráse by měl být představen už na začátku příštího roku. Nově se na internetu objevilo fanouškovské video, které shrnuje všechny dostupné informace o novince.

 
Jedna z variant, jak by mohlo nové HTC One 2 vypadat

Díky dvouminutovému videu si můžete udělat představu, jak by mohl nástupce vlajkové lodi One vůbec vypadat. Designově se velmi podobá aktuálnímu modelu, avšak nějaké změny novinka obdržela, tedy alespoň podle autora videa.

HTC One (M8) / HTC One 2 concept video exclusive

Co se týče hardwarových parametrů, HTC údajně použije čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti. Interní úložiště nabídne velikosti 16 GB, 32 GB a 64GB s možností rozšíření o microSD karty. Baterie se má chlubit kapacitou 3000 mAh.

Dočkat bychom se měli i nového Androidu 4.4 „KitKat“ s nástavbou HTC Sense 6.0 a k dispozici bude údajně i snímač otisku prstů na přední straně telefonu. Musíme uznat, že se nového HTC One 2 nemůžeme dočkat a myslíme si, že má našlápnuto zařadit se mezi nejlepší smartphony následujícího roku, jako jeho starší bráška HTC One. Mějte ale na paměti, že se stále jedná jen o spekulace a do jisté míry „vysněné“ parametry autora videa, který bude zřejmě velkým fanouškem této značky. Hodnoty z programu AnTutu Benchmark totiž napovídají, že se dočkáme o něco slabšího hardware.

 
Oblíbený benchmark AnTuTu uvádí úplně jiné hardwarové specifikace HTC M8

Michael Krahulec

13 komentářů

 1. WTF (neregistrovaný)

  WTF ten obrazok: „Powered by Windows Phone, a tie 3 tlacitka dole.

  ???

  • Neboj, oboje jsou jen nějaké vymyšlené koncepty liní na netu ;) Už jsem viděl iPhona s WP… :D

 2. Jiří (neregistrovaný)

  Hehe, to s tou čtečkou otisků mě pobavilo, autor je šprýmař :-))

  • Proč by musel být šprýmař. V konceptech se čtečky otisků prstů objevují několik let. Před lety tu už modely se čtečkami byly. A poslední rok zažívají opět rozmach.

  • Michael Krahulec

   Jirko, HTC One Max také disponuje snímačem otisků prstů, jen na zadní straně telefonu.

 3. standa (neregistrovaný)

  snad to zas nezabijou 4MPx foťákem, to by byla škoda

  • 4MUpx (UltraPixel), to je něco jiného než 4Mpx (Pixel).

  • ,,,, (neregistrovaný)

   Prosim ťa -_- je to jedine tak blábol tie “ultrapixely“

  • To uz se ukazalo u HTC One ,jaky nesmysl jsou jejich ultrapixely..

  • Michael Krahulec

   Z vlastní zkušenosti musím uznat, že tzv. ultra-pixely nebyly dobrém krokem HTC. Při dobrých světelných podmínkách jsou fotografie kvalitní, při špatných mají fotky fialový nádech.

  • Poměrně slušně ale zachovává detaily, ono to není úplně mimo, jen by to asi potřebovalo doladit jak HW tak SW a nemuselo by to být tak špatné.

 4. Insider (neregistrovaný)

  Máte tam napsáno 3Gb operační pamětí, ale v těch bublinách píše pouze 2Gb.

  • Michael Krahulec

   Insider, ve článku uvádíme, že hardwarová výbava HTC M8 není prozatím nikterak oficiálně potvrzena, proto se na internetu objevují různé spekulace a tipy, na co bychom se mohli u M8 těšit. Proto je v textu uvedeno, že fanoušek, který stvořil video uvádí, že bude mít M8 3GB operační paměti, naproti tomu oblíbený AnTuTu benchmark uvádí pouhé 2 GB.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).