Domů » Bleskovky » On-line videopůjčovna Topfun nabídne 3D a 4K obsah, první přichází na řadu dokumenty

On-line videopůjčovna Topfun nabídne 3D a 4K obsah, první přichází na řadu dokumenty

Videopůjčovna Topfun, která působí v České republice a na Slovensku, oznámila zahájení strategické spolupráce s australskou společností 3D Content Hub, týkající se distribuce 3D a 4K obsahu. Topfun v současné době zpracovává dodávky obsahu a postupně jej nasazuje do své videopůjčovny. Jedná se především o dokumentární snímky zaměřené na přírodu, země, podmořský svět, města a podle Topfunu bude nasazeno až 50 hodin kvalitního obsahu ve 3D a 4K rozlišení.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností 3D Content Hub a věříme, že jejich kvalitní 3D a 4K obsah významně obohatí naši službu a zákazníkům nabídne další nevšední zážitky u svých UHD a 3D Smart TV, prohlásil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl.“

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. ufoonek (neregistrovaný)

    Tak by me zajimalo, kolik lidi v cesku ma UHD TV a jeste k tomu pouziva topfun videopujcovnu.

    • TV asi moc nebude, ale dle vývoje displayů u mobilů bude mít 4K za chvíli každej druhej :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).