Cena:

Omlazovačka od Microsoftu. Surface Go 3 má novou barvu, Surface Pro 8 dostal LTE konektivitu

Surface Pro 8 3

Microsoft včera do nabídky přidal nové varianty svých tabletů Surface Pro 8 a Surface Go 3. První z nich se konečně dočkal LTE konektivity, druhý je pak nabízen v nové barevné variantě.

Surface Pro 8 nově s podporou LTE

První představenou novinkou je Surface Pro 8 s podporou sítí LTE. Nová varianta bude k mání jak ve variantě s procesorem Intel Core i5, tak s Core i7, zatím však pouze ve stříbrné barvě. Oproti „klasickému“ Surface Pro 8 disponuje novinka slotem na SIM kartu, ovšem využít lze i standard eSIM. O komunikaci se stará modem Qualcomm Snapdragon X20.

Surface Pro 8

Surface Pro 8 se na českém trhu zatím oficiálně neprodává, doufáme však, že se zahájením prodeje dorazí i LTE varianta. Ta je zatím dostupná pouze v USA a jen pro firemní zákazníky. Příplatek za LTE činí 150 USD (asi 3 300 korun bez DPH).

Surface Go 3 se obléká do černé

Druhou představenou novinkou je černá varianta levnějšího tabletu Surface Go 3. Ten si na rozdíl od Surface Pro 8 na českém trhu již koupit můžete, v černé však dostanete pouze vybavenější variantu s 8 GB RAM a 128GB pamětí; ta přijde na 15 299 korun.

surface go 3

Surface Go 3 rovněž existuje ve variantě s LTE konektivitou, ovšem tu Microsoft zatím na českém trhu neprodává.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.