Sledujte nás na YouTube

Olympijská soutěž T-Mobilu: Vyhrajte jeden z 340 telefonů a další ceny

Operátor T-Mobile si ve spolupráci se společností Samsung připravil pro fanoušky sportu v rámci aplikace LOH 2016 speciální letní soutěž o rovných 340 telefonů. V době konání Olympijských her v Riu, tedy od 5. do 21. srpna, se každý den bude hrát o 20 telefonů Samsung Galaxy J3 (2016). Za každou zlatou medaili pro český tým se ale do soutěže přidá další telefon, a to Samsung Galaxy S7 edge.

t-mobile Rio

Těší nás, že můžeme fanouškům zprostředkovat všechny fantastické zážitky, které přináší nejsledovanější sportovní akce roku a během léta i zpříjemnit čas našim zákazníkům exkluzivní soutěží o parádní telefony,“ uvedl Jan Stanko, ředitel značky a marketingové komunikace T-Mobile.

Prověřená mechanika soutěže zůstává zachována z předchozích let – každý den se soutěžícím v aplikaci v náhodném čase zobrazí 3 otázky s tématem OH. Ten, kdo po zveřejnění celé sady otázek v daný den odpoví správně a nejrychleji, vyhraje telefon. Soutěžit mohou pouze zákazníci T-Mobile, výhra se oznamuje e-mailem. Další informace o soutěži najdete na oficiálním webu.

Michal Javůrek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *