Domů » Bleskovky » Ohebný Huawei Mate X se blíží. V Číně odstartovala propagační kampaň

Ohebný Huawei Mate X se blíží. V Číně odstartovala propagační kampaň

Pokud si dnes chcete koupit smartphone s ohebným displejem, máte smůlu. Společnosti Samsung a Huawei sice své prvotiny představily, avšak zahájení prodeje neustále oddalují; stále je co zdokonalovat. Samsung se již pomalu k opětovnému startu smartphonu Fold X odhodlává a zřejmě ani nebudeme čekat na Huawei Mate X (přečtěte si naše první dojmy).

Huawei Mate X 12
Huawei Mate X

V Číně už se v prvních obchodech objevují první plakáty, které na Mate X lákají, bohužel však na nich zatím není uveden žádný termín. Huawei Mate X se měl začít prodávat v květnu, avšak poté nabral zpoždění, které čínský gigant nijak nekomentoval. Podle prezidenta produktové divize by mohl být prodej v Číně zahájen na přelomu července a srpna, start globálního prodeje je zatím neznámý, ale spekuluje se o září.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
Upozornit na