Domů » Bleskovky » Ohebný Galaxy Fold a Mate X naberou další zpoždění, tvrdí známý leaker

Ohebný Galaxy Fold a Mate X naberou další zpoždění, tvrdí známý leaker

Těšíte se na ohebné smartphony? Pak pro vás máme špatnou zprávu. Známý leaker @OnLeaks na Twitteru oznámil, že Samsung Galaxy Fold i Huawei Mate X naberou další několikaměsíční zpoždění.

V případě obou modelů jde o vcelku nečekané oznámení. Opětovné uvedení „opraveného“ Galaxy Fold bylo očekáváno na začátku prázdnin, což tvrdily i zdroje z jihokorejských telekomunikačních služeb. Samsung však zřejmě chce mít jistotu, že napodruhé to opravdu vyjde. Skládací Galaxy Fold tak podle současného harmonogramu do obchodů nezamíří dříve než v srpnu.

V případě Huawe Mate X zatím žádné informace o problémech nebyly a přístroj měl být představen již tento měsíc. Huawei však nyní oznámil, že se premiéra Mate X odkládá na září. Důvodem prý je „obezřetný postup“. Mluvčí Huawei uvedl, že společnost nechce poškodit svou reputaci jako Samsung.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na