Domů » Bleskovky » Office pro tablety s Androidem se blíží: Microsoft zve k veřejnému testování

Office pro tablety s Androidem se blíží: Microsoft zve k veřejnému testování

Kancelářský balík Microsoft Office Mobile pro systém Android vyšel před necelým rokem, v Redmondu aktuálně připravují jeho optimalizovanou verzi pro tablety s tímto systémem. Stejný krok učinil Microsoft letos v březnu, kdy vydal verzi Office ušitou na míru jablečnému tabletu iPad.

 

Vývoj Office pro tablety s Androidem zřejmě dospěl do předfinální fáze, v níž se bude kancelářský balík testovat a budou se odstraňovat poslední chyby. Server The Verge přišel s informací, že Microsoft pro účely testování připravuje veřejný betatest, do nějž se bude moci zapojit široká veřejnost. Registrace zájemců o testování bude brzy probíhat na těchto stránkách.


Office pro iPad

Očekává se, že nový Office pro Android bude podobný verzi pro iPad, příští jaro má následovat verze pro moderní prostředí systému Windows. Pro plnohodnotné používání kancelářského balíku bude s největší pravděpodobností nutné mít předplacenou službu Office 365.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).