Domů » Bleskovky » Office pro iPad již umí tisknout skrze AirPrint

Office pro iPad již umí tisknout skrze AirPrint

Na začátku tohoto měsíce naznačili vývojáři Microsoft Office pro iPad v konverzaci na síti Reddit, že jedna z brzkých aktualizací tohoto kancelářského balíku má přinést podporu přímého tisku. Ta je po včerejší aktualizaci možná díky přidání podpory pro AirPrint tiskárny a to ve Wordu, Excelu i PowerPointu.

  

Kromě toho obsahuje nová verze několik příjemných vylepšení, jako například možnost upravovat více řádků a sloupců v Excelu naráz, PowerPoint nově nabízí režim pro přesnější umísťování textů a obrázků pomocí skrytých linek. Dále byly opraveny chyby a některé nedostatky, například funkčnost hypertextových odkazů, vedoucích na jiné místo ve stejném listě. Další nové funkce má přinést příští aktualizace, na které již tým vývojářů aktuálně pracuje.

Odkaz na App Store Odkaz na App Store Odkaz na App Store
Word / Excel / PowerPoint pro iPad

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).