Domů » Bleskovky » Odpověď na AirPods Pro? Chystaná sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro mají podobný design i ANC

Odpověď na AirPods Pro? Chystaná sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro mají podobný design i ANC

Už zítra se odehraje tisková konference společnosti Xiaomi, na které budou představené nové smartphony řady Mi 10T a pravděpodobně dojde i na další produkty. Jedním z nich by mohla být nový sluchátka Mi Air 2 Pro, jejichž tiskový snímek koluje internetem.

Xiaomi Mi Air 2 Pro: potlačení okolního ruchu a bleskurychlé párování

Xiaomi Mi Air 2 Pro nabídnou podobný design jako konkurenční AirPods Pro od Apple, těšit se tak můžeme na špuntová sluchátka s nožičkami. Stejně jako AirPods Pro mají chystaná sluchátka od Xiaomi disponovat funkcí aktivního potlačení okolního ruchu, spekuluje se i o bezdrátovém nabíjení a o rychlém párovaní vyvolaném otevřením krabičky. Poslední funkci si však prý užijí pouze majitelé smartphonů s prostředím MIUI.

xiaomi mi air 2 pro

Xiaomi Mi Air 2 Pro již za sebou mají všechny potřebné certifikace, takže je zbývá pouze odhalit. Mluví se o ceně, která by se mohla pohybovat mezi 500 a 600 CNY (asi 1 700 – 2 100 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments