Domů » Bleskovky » Odměna pro věrné zákazníky Vodafonu: Tablety s připojením za nižší cenu

Odměna pro věrné zákazníky Vodafonu: Tablety s připojením za nižší cenu

Vodafone připravil pro své stávající zákazníky nabídku nejrůznějších tabletů i s mobilním připojením, kdy při pořízení zákazník zaplatí za tablet pouhou jednu korunu. Vodafone chce svojí novou nabídkou upozornit na to, že už za 25 korun denně zákazník může mít kvalitní tablet připojený k internetu. Zákazník má na výběr mezi čtyřmi modely tabletů a datovým tarifem 4 nebo 10 GB. Nový tablet i s připojením tak zákazníka vyjde na přibližně 14 až 33 korun denně v závislosti na vybraném modelu a tarifu.


iPad Air

V rámci zvýhodněné nabídky tabletů lze získat jeden ze čtyř přístrojů. Kromě iPadu mini s Retina displejem je to také 9,7″ iPad Air, Samsung Galaxy Tab 4 8.0 (LTE verze) a Vodafone Smart Tab 4. Na rozdíl od běžné nabídky stačí při pořízení tabletu vynaložit jen minimální částku – u trojice osmipalcových tabletů je to jedna koruna a v případě nejvyššího modelu iPad Air je počáteční částka o něco vyšší, a to 1500 Kč. Firemním zákazníkům je i tento přístroj k dispozici za korunu. 


Vodafone Smart Tab 4

Nabídka platí pro věrné tarifní zákazníky Vodafonu, kteří využívají služby po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun. Využít speciální nabídky na tablety lze v běžných prodejních kanálech Vodafone, při současném pořízení datového tarifu Mobilní připojení 4 GB nebo 10 GB. 

 

Smart Tab 4 8″

Galaxy Tab 4 8″

iPad mini Retina

iPad Air

Mobilní připojení 4 GB

14 Kč/den

19 Kč/den

25 Kč/den

25 Kč/den

Mobilní připojení 10 GB

22 Kč/den

27 Kč/den

33 Kč/den

33 Kč/den

Počáteční platba za tablet

1 Kč

1 Kč

1 Kč

1 500 Kč
(firemní zákazníci 1 Kč)

Měsíční platba za tarif a tablet (Kč)

409,50 (4 GB)

649,50 (10 GB)

559,50 (4 GB)

799,50 (10 GB)

759,50 (4 GB)

999,50 (10 GB)

759,50 (4 GB)

999,50 (10 GB)

Uvedené ceny za den jsou přepočtem celkové měsíční platby za tarif a tablet pro 1 měsíc o délce 30 dnů a jsou zaokrouhleny na celé koruny. Ceny jsou včetně DPH a platí při uzavření smlouvy na 24 měsíců.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Milan (neregistrovaný)

  To bych blil! Jaká odměna pro věrné?!! Teď jsem koukal na stránky Vodafone a datový tarif 4GB s úvazkem 24měs. 259kč! Takže jim ten tablet prostě normálně splátkově zaplatíte.Zase prostě oblbnout a obrat!

  • a vy si opravdu myslíte, že Vám dá někdo věc v hodnotě 10.000 Kč kvli toho, abyste tam utratil 3.000 Kč? Vy bste něco takového udlal? Já tedy rozhodně ne!

  • marktwoo (neregistrovaný)

   Jen jsem to narychlo spočítal, ale mě to vychází tak, že na tom tabletu (v případě iPad Air) ušetříte cca 2000,- Kč (oproti ofiko distribuci), v případě ALzy to vyjde cca šul nul, u Electrowold pak cca 600 stovek do plusu. Tak že resume: pro toho kdo potřebuje tablet včetně internetového připojení přes 3G sítě, je ta nabídka určitě zajímavá a nepovažoval bych ji za nevýhodnou. A to jsme počítal private zákazníky, pro firmy k tomu dejte + 1499 Kč, tak že tam je to ještě zajímavější.Samo jsem neporovnával za kolik lze u jednotlivých operátorů získat 4GB mobilního připojení. Tak že zvracející Milane zaškrť klapku či jiné svěrače a mrkni na to zcela jednoduchou matematikou.

 2. MoB (neregistrovaný)

  Věrný zákazník po 6 měsících? :) Muhehe…

 3. Milan (neregistrovaný)

  To Marktwoo-ted jsem pochopil proc inzerenti bezostysne lzou. Protoze to většině nevadí.

 4. To je zase Vodafone reklamstina. Kdyz nabizim tablet za jednu korunu a k tomu data ktera si k tomu kupuji, tak bych mel za data platit stejnou cenu jako kazdy jiny u vodafonu. A nebo je ferove rict uvazek je na 24 mesicu a mesicni castka je slozena z ceny tabletu ..Kc a ceny za data..Kc. Ale to by neznelo tak hezky jako Samsung tablet a za pouhou jednu korunu. Sprostota sama. Fuj tajbl, a to jsem u vodafonu.

  • marktwoo (neregistrovaný)

   [odkaz]

   Já nevím, ale výše uvedený odkaz je na stránky Vodafonu a pokud umím číst, je tam napsáno vše zcela korektně a jasně. Tak si myslím že jste krapet vedle. Neobhajuji Vodafone, ten mám zcela na háku, přesto pro příště doporučuji si nejdříve ověřit fakta a pak vynášet moudra. Pokud tu někdo lhal tak to určitě nebyl VODAFONE, že ….Ale nepředpokládám, že smyslem Milanových a SINCO příspěvků byla ochrana spotřebitele.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).