Domů » Bleskovky » Odkládá se next-gen Cyberpunk i Witcher 3. Tvůrci nechtějí opakovat přešlapy z minulosti

Odkládá se next-gen Cyberpunk i Witcher 3. Tvůrci nechtějí opakovat přešlapy z minulosti

Polská společnost CD Projekt Red odložila next-genové verze Cyberpunku 2077 a třetího Zaklínače. Vylepšené verze měly původně vyjít ještě letos, v obou případech však nakonec došlo k odkladu na příští rok. S vydáním next-gen verze Cyberpunku 2077 se tak nyní počítá v prvním čtvrtletí příštího roku, zatímco Witcher 3 dorazí až ve čtvrtletí druhém.

cyberpunk wallpaper 1
Cyberpunk 2077

Vývojáři z CD Projektu nechtějí zopakovat nevydařené vydání Cyberpunku, který byl v době vydání v nelichotivé technické kondici – hráči si právem stěžovali na velké množství chyb a všemožných nedostatků, které obzvláště na konzolích znemožňovaly plnohodnotný zážitek z hraní.

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. No tim se to ale celý docela opakuje, protože jeden z přešlapů bylo neustálé odkládání aby nebyly přešlapy :D Očekávám, že se dostane na nextgen konzole v roce 2077.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).