Domů » Bleskovky » Odcházející zaměstnanec Twitteru deaktivoval účet prezidenta Trumpa

Odcházející zaměstnanec Twitteru deaktivoval účet prezidenta Trumpa

Americký prezident Donald Trump proslul svým intenzivním a často nekorektním tweetováním, které vadí nejednomu jeho odpůrci. Mezi fanoušky prezidenta zřejmě nepatří ani jeden bývalý zaměstnanec Twitteru, jenž využil toho, že ze společnosti odchází a v poslední den své práce deaktivoval osobní účet Trumpa @realDonaldTrump.

Twitter prý celou věc vyšetřuje, ale je otázka, zdali bývalému zaměstnanci hrozí reálně nějaký postih. Trumpův účet každopádně po 11 minutách znovu „ožil“ a prezident tak může pokračovat v rozšiřování sbírky již více než 36 000 tweetů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

8 komentářů

 1. Škoda že mu jej nesmazal, to by byla větší sranda.

 2. Donald tramp je kkt. Ma niekto iný nazor?

  • Ano já, Trump není nejlepší prezident jakého kdy USA mělo, ale je 100x lepší než Hitlery

 3. Davide, stačilo napsat že tomu nerozumíš.

 4. Tenhle článek jen nahrává diskuzi ó politice, raději jste ji.meli vypnout.
  Mě DT absolutně nevadí, toť můj názor .

 5. Měli to p***e vypnout natrvalo, toť můj názor.

 6. @redakce
  Omlouvám se, je to můj první Grammar Nazi příspěvek, ale tohle tak bije do očí…
  -li se používá pouze po slovesech! Nepoužívá se ve spojkách zdali a neboli! Diskutující a redaktoři různých webů v tom často chybují, alespoň redaktoři by to ale vědět mohli. Opravte si to prosím. Navíc i u sloves se to nepíše s pomlčkou ale spojovníkem (- místo –)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).