Domů » Bleskovky » Od HTC nyní žádný top model se Snapdragonem 835 nečekejme, přijde až později

Od HTC nyní žádný top model se Snapdragonem 835 nečekejme, přijde až později

Je to pár dní nazpět, co HTC představilo své nejnovější modely U Ultra a U Play. U Ultra je zde tím vybavenějším modelem, přesto však vsadil na starší procesor Snapdragon 821 a logicky se tak nabízí otázka, zda se dočkáme nějakého telefonu i s nejnovějším Snapdragonem 835. HTC tvrdí, že ano, bude to však až v řádu měsíců.

snapdragon-835-samsung

O využití nejnovějšího čipu se v rozhovoru pro server Tbreak rozpovídal prezident společnosti pro smartphony Chialin Chang. Podle něj je zařízení s nejnovějším čipem v úvahách, na letošním Mobile World Congressu se jej však nedočkáme. Prozradil také fakt, že se na veletrhu nedočkáme žádného takto vybaveného zařízení, měl tak zřejmě na mysli smartphony konkurenčních výrobců. Za tímto problémem by mohl stát Samsung, který si veškeré zásoby nového čipu rezervoval pro svůj Galaxy S8.

Nový Snapdragon 835 bychom tak mohli u HTC poprvé spatřit u možného nástupce modelu 10. Jeho pojmenování je však zatím nejasné, stejně tak datum uvedení. S největší pravděpodobností to však bude až druhá polovina roku.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Taky na nej asi ani nikdo neceka :D

  2. Zdeněk Foral

    Aneb jak pomale a nenápadně přichází smrt HTC :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).