Domů » Bleskovky » Ochrana především: PanzerGlass uvádí na trh kryty pro Apple Watch

Ochrana především: PanzerGlass uvádí na trh kryty pro Apple Watch

Chytré hodinky Apple Watch se těší stále větší a větší oblibě. Jen zlomek uživatelů si je ovšem dostatečně chrání a velká část je tak vystavuje každodennímu riziku. Stačí trocha nepozornosti, malé ťuknutí displeje hodinek o dveře nebo o stůl a rázem se z důležitého společníka může stát nefunkční zařízení, které se zpravidla ani nevyplatí opravovat.

Apple Watch SE uvod
Apple Watch SE

V dnešní době si navíc své chytré hodinky už nebereme jen pro každodenní běžné nošení, ale vydáváme se s nimi i za větším dobrodružstvím. V náročnějších podmínkách nemusí stačit ani použití tvrzeného skla pro maximální ochranu hodinek. Snad právě proto uvádí na trh dánský výrobce PanzerGlass odolné kryty PanzerGlass Full Protection, které jsou určeny pro Apple Watch.

PanzerGlass Full Protection je tvořen dvěma částmi – přední stranou s tvrzeným sklem pro ochranu displeje a rámečkem po stranách v černém nebo čirém provedení pro odtlumení nechtěných nárazů. Sklo je potaženo aktivní antibakteriální a oleofobní vrstvou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. I přes nasazený kryt zůstává displej 100% citlivý a nedochází ani ke ztrátě barev.

Nové kryty PanzerGlass Full Protection pro hodinky Apple Watch Series 4/5/6/SE jsou již v prodeji za cenu 799 Kč, například na MP.cz.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).