Domů » Bleskovky » Očekávaná pecka The Witcher Tales: Thronebreaker konečně vyšla pro Android

Očekávaná pecka The Witcher Tales: Thronebreaker konečně vyšla pro Android

Knihy polského spisovatele Andrzeje Sapkowského o zaklínači Geraltovi z Rivie jsou populární nejen v našich středoevropských končinách. Videoherní série studia CD Projekt RED tento fantasy svět zpopularizovala po celém světě, díky čemuž vznikla samostatná odnož her věnující se karetnímu fenoménu Zaklínače jménem Gwent.

thronebreaker
The Witcher Tales: Thronebreaker si konečně našel cestu na Android

Zatímco karetní multiplayerová hra je pro všechny myslitelné platformy dostupná zdarma už delší dobu, singleplayerový přírůstek se jménem The Witcher Tales: Thronebreaker stále chyběl na mobilním operačním systému Android. Ve strhující kampani se chopíte role královny Meve, která se vydává na vojenské tažení za záchranou Rivie a Lyrie nejen před okupačními silami Nilfgaardu, ale také před svým vlastním synem.

Thronebreaker: The Witcher Tales | Launch Trailer

Fanoušci Zaklínače a Gwentu se tedy konečně dočkali, neboť Thronebreaker je nyní dostupný také pro nejrozšířenější mobilní systém na světě. The Witcher Tales: Thronebreaker je k dispozici zdarma skrze Obchod Play.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. 2,2GB hra no pěkné :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).