Zdroj: WinFuture.de

Obří únik hodinek od Garminu: 72 detailních snímků chystaných modelů Epix, Fenix, Instinct a Venu

rel=“sponsored“

Pokud vám Ježíšek přinese pod stromeček hodinky Garmin, může se stát, že krátce po svátcích budete na svém zápěstí nosit „starý“ model. Garmin se totiž zanedlouho chystá obměnit takřka celé své hodinkové portfolio, což naznačuje únik tiskových snímků hned sedmi chystaných produktů. Jejich odhalení se patrně odehraje v rámci lednového veletrhu CES, díky webu WinFuture.de si však můžeme udělat předvánoční předpremiéru.

Garmin Epix Gen 2

Jako první se můžeme podívat na druhou generaci modelu Epix. Hodinky dostanou modernější design a větší displej, tělo bude vyrobeno z nerezové oceli a polykarbonátu vyztuženého skelnými vlákny. Díky tomu bychom se měli dočkat vysoké odolnosti, hodinky budou certifikovány normou MIL-STD-810 a budou vodotěsné do 100 metrů.

Chybět nebude ani interní GPS a plejáda všemožných senzorů pro sledování zdravotních dat – snímač tepové frekvence nebo senzor okysličení krve. Na těle hodinek je vidět celkem 5 tlačítek.

Garmin Fenix 7, 7S a 7X

Oživení se také dočká řada Fenix, kterou budou tvořit tři modely. Jejich těla mají být vyrobena z nerezové oceli 316L a mají splňovat stejnou odolnost jako model Epix Gen 2. Společným jmenovatelem všech tří modelů má být integrovaný solární panel pro nabíjení akumulátoru, kromě toho se můžeme těšit na vodotěsnost do 100 metrů.

Fenix 7s dostanou tělo o diametru 42 mm, Fenix 7x pak budou mít 47 mm. Jak budou velké základní Fenix 7, zatím nevíme.

Garmin Instinct 2 a Instinct 2S

Připravované modely Garmin Instinct 2 a 2S budou navrženy pro maximální výdrž; z tohoto důvodu u nich výrobce vsází na displeje s elektronického inkoustu. Ani v tomto případě však nepřijdete o integrovanou GPS, odolnost MIL-STD-810 a u vybraných variant ani o solární nabíjení.

Ve výbavě dále najdeme monitorování aktivit, srdečního tepu nebo spánku.

Garmin Venu 2 Plus

Posledním chystaným modelem jsou hodinky Venu 2 Plus, které budou lákat na nejstřídmější design. Diametr hodinek bude 43 mm, je však možné, že dorazí i menší nebo větší varianta. Tento konkrétní model by měl disponovat počítadlem kroků, senzorem srdečního tepu a dokonce i GPS.

Popisek na zadní straně nás nadále připravuje na voděodolnost do 50 metrů a pravděpodobně i na vestavěnou paměť; nápis Music totiž zřejmě naznačuje úložiště na hudební soubory. Venu 2 Plus budou disponovat klasickým úchytem na standardní řemínky o šířce 20 mm.

Kromě výše uvedených sedmi modelů plánuje Garmin vydat i nové barevné varianty hodinek Vivomove 3, Vivomove Sport a Approach S12.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku