Oblíbená hra Jetpack Joyride dostane pokračování. Nebude ale pro každého

jetpack joyride review header

Titul Jetpack Joyride patří mezi nejznámější hry na chytré telefony. Jednoduchá hratelnost využívající principu „nekonečné běhačky“ zabalená do sci-fi kabátku ve své době zaujala nejednoho hráče a dosud na ní někteří nedají dopustit.

jetpack joyride
Druhý díl slibuje nové lokace i herní mechaniky

Pakliže i vy patříte mezi její fanoušky, máte důvod k radosti – Jetpack Joyride dostane vytoužené pokračování. To nicméně nebude pro každého, neboť Jetpack Joyride 2 se objeví exkluzivně na zařízeních s iOS v rámci herního předplatného Apple Arcade. Pokud si tedy budete chtít očekávaný sequel zahrát, nezbyde vám nic jiného, než si zakoupit předplatné za 139 Kč měsíčně. Útěchou budiž alespoň zachování základních herních mechanik obohacených o nové fígle, k čemuž se navíc přidává důraz na příběh.jetpack joyride review headerNepřehlédněte

Populární hra Jetpack Joyride míří do předplatného Apple Arcade

Pakliže máte pocit, že jste o pokračování Jetpack Joyride už slyšeli, nemýlíte se. Vývojáři z Halfbrick Studios hru již v březnu 2021 vydali na iOS i Androidu, ovšem jen ve vybraných regionech, navíc se letos v únoru rozhodli pro radikální obrat, když hru z digitálních obchodů stáhli. To mnohé hráče postavilo do situace, jako by k vydání nikdy nedošlo. Nyní bude jedinou možností, jak si Jetpack Joyride 2 zahrát, předplatné Apple Arcade. V něm se titul objeví už 19. srpna.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku