Objevily se další snímky z chystané nadstavby HTC Sense 5.0

V poslední době se začíná objevovat čím dál více informací ohledně chystané verze nadstavby HTC Sense 5.0. Nové ukázky z prostředí přinesly nedávno uniklé fotografie budoucí vlajkové lodě HTC s označením M7 a nyní se objevilo několik dalších, které pocházejí z telefonu HTC Droid DNA s nainstalovanou ROM právě z HTC M7. Vzhled prostředí se neliší od snímků, jenž jsme viděli už dříve a tak nadále pravděpodobně nemusíme pochybovat o finální podobě nové nadstavby.

    

Je vidno, že znatelné změny se odehrály po stránce vzhledu, který se zdá být opravdu vydařený. Oproti dřívějším verzím můžeme pozorovat méně barev a celkově daleko jednodušší a uhlazenější prostředí, což je určitě chvályhodné a vytváří to dobrý dojem. Nezbývá tedy, než čekat na kongres MWC v Barceloně konající se koncem února a také doufat, že updatu na novou verzi se dočkají alespoň některé starší přístroje.

 

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku