Domů » Bleskovky » Objevily se další snímky z chystané nadstavby HTC Sense 5.0

Objevily se další snímky z chystané nadstavby HTC Sense 5.0

V poslední době se začíná objevovat čím dál více informací ohledně chystané verze nadstavby HTC Sense 5.0. Nové ukázky z prostředí přinesly nedávno uniklé fotografie budoucí vlajkové lodě HTC s označením M7 a nyní se objevilo několik dalších, které pocházejí z telefonu HTC Droid DNA s nainstalovanou ROM právě z HTC M7. Vzhled prostředí se neliší od snímků, jenž jsme viděli už dříve a tak nadále pravděpodobně nemusíme pochybovat o finální podobě nové nadstavby.

    

Je vidno, že znatelné změny se odehrály po stránce vzhledu, který se zdá být opravdu vydařený. Oproti dřívějším verzím můžeme pozorovat méně barev a celkově daleko jednodušší a uhlazenější prostředí, což je určitě chvályhodné a vytváří to dobrý dojem. Nezbývá tedy, než čekat na kongres MWC v Barceloně konající se koncem února a také doufat, že updatu na novou verzi se dočkají alespoň některé starší přístroje.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

13 komentářů

 1. No Way (neregistrovaný)

  Pěkně domrvený Android, vůbec se mi to nelíbí.

 2. Petr (neregistrovaný)

  No, nějak není oč stát, jak tak koukám. Zlatý TouchWiz, ačkoli ani ten zrovna 2x nemusím.

 3. Lister0 (neregistrovaný)

  Proč tam nenechají čistý Android, který jako jediný vypadá jakžtakž fajn? Proč svou energií plýtvají na tvorbu něčeho tak podivného a zbytečného, než raději do SW, kterým můžou své výrobky unifikovat? V tomto jsem nikdy nepochopil jak HTC, tak Samsung.

  • „Proč svou energií plýtvají na tvorbu něčeho tak podivného a zbytečného, než raději do SW, kterým můžou své výrobky unifikovat?“

   Vaše věta moc nedává smysl. Unifikovat = sjednotit.

  • Lister0 (neregistrovaný)

   Omlouvám se za pitomost, co jsem napsal. Smysl měl být v tom, že by se softwarově mohly HTC telefony odlišit a tím být unikátní, nikoliv unifikované. Možná si po sobě příspěvky před odesláním budu raději ještě kontrolovat. Díky za opravu.

  • Franta (neregistrovaný)

   no ale vždyt právě tím se odlišují vzhledem ale hlavně funkcemi přece samsung má některá gesta zahrnutá v touchwiz a htc třeba jedno z nich už od počátků androidu, otočení telefonu ke stlumení a jinak co třeba fotoaparát, to že to pak google dal do základu už je věc jiná

 4. Jsem rad, ze do Windows Phone numuzou HTC, Samsung atd. instalovat takova zverstva.

  • Plne souhlasim,toho si na Microsoftu cenim.

  • Martin Pavlović

   Mně by bohatě stačila možnost si při prvním spuštění telefonu vybrat, zda-li chci čistý Android nebo verzi s nadstavbou. Ideální řešení.

 5. Přístroj má FullHD rozlišení a my si vychutnáváme GRAFICKÉ UKÁZKY PROSTŘEDÍ v „stonasto“:-)

 6. Jen takový dotaz: jde HTC Sense jednoduše odstavit jako například u Samsungů a dát si tam třeba Go launcher nebo Nova launcher? Pak by to asi bylo jedno co tam výrobce dá nakonec ne?

  • ..jako například u Samsungů TouchWizz…

  • Tak záleží co myslítě tím odstavit. Samozřejmě launcher můžete používat jakýkoli, ale sense tam pořád bude. Bude to vidět např. v liště aplikace nastavení atd. Tohle ale změnit určitě nejde ani u Samsungu ,)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).