Domů » Bleskovky » O2TV Go: Mobilní televize je dostupná i pro Windows Phone a Windows (aktualizováno)

O2TV Go: Mobilní televize je dostupná i pro Windows Phone a Windows (aktualizováno)

Aktualizováno 2. 12.2014 

O2 právě vydalo aplikaci O2TV Go pro systém Windows Phone, stáhnout si ji můžete z odkazu níže. Aplikace je univerzální, tudíž si můžete z tohoto odkazu nainstalovat i verzi pro počítače a tablety s Windows.

V květnu letošního roku byl spuštěn pilotní provoz mobilní televize O2TV Go, kterou mohou využívat i zájemci, kteří nejsou zákazníky operátora O2. Ti si do svých chytrých telefonů nebo tabletů s Androidem či iOS mohou od 4. listopadu stáhnout aplikaci O2TV Go a po vyplnění základních registračních údajů mohou televizi na přenosném zařízení začít hned sledovat bez jakýchkoliv závazků či smlouvy.

Operátor ale myslí i na uživatele systému Windows Phone 8.x. Už brzy, pravděpodobně během několika následujících dnů, bude na WP Store dostupná aplikace pro sledování O2TV Go. Operátor na tuto skutečnost upozornil na Twitteru. Se službou je aktuálně sledovat dvacítku televizních kanálů, konkrétně se jedná o ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, Nickleodeon, FilmBox &DIGI Sport 1 a 2, které přináší například i zápasy anglické Premier League. Nechybí zde ani oblíbená funkce Zpětné zhlédnutí.

Přímo v aplikaci rovněž půjde nahrávat pořady z dvaceti dostupných kanálů. Až deset hodin dlouhé nahrávky budete mít k dispozici po dobu sedmi dní. Pokud si k O2TV Go pořídíte také digitální televizi O2TV (není to podmínkou), rozšíří se mu možnost nahrávání až na sto hodin a doba uložení na 30 dní. Navíc bude samozřejmě možné v O2TV nahrávat ze všech kanálů, nejen z těch dostupných v mobilní aplikaci O2TV Go. Další informace o službě najdete v tomto článku. Jakmile aplikace pro Windows Phone vyjde, budeme vás o tom informovat.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

22 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Někdo by O2 měl vysvětlit, že podle jistých trollů Windows Phone končí, takže by to neměli vydávat…

  • Neboj ono 02 moc dobře ví, jak na tom všechny os jsou a WP je u všech třech hlavních operátorů až na čtvrtém místě. U 02 nejvíc ze všech-necelých 6% respektive 5,7% což je hodně málo, když Symbian má ještě stále kolem 19% :-D

  • Áno, O2 to moc dobre vie a preto investujú do aplikácie… Máš logiku chlape ;-)

  • Já bych na tento pokus o flameware od Leriona ani nereagoval, účel je jediné, opět rozpoutat flameware.

  • wtf (neregistrovaný)

   SMISEKCZ, :D ze to vravis zrovna ty :D

 2. Dany (neregistrovaný)

  Smisku, od tebe to tak sedi, kdyz trollujes o WP v kazde diskuzi, at uz clanek pojednava o Androidu nebo iOS.

 3. chlapci dostanú prvú aplikáciu od operátorov a hľa ako im stúpne ego :D jaj milujem týchto wp maniakov

 4. Alli (neregistrovaný)

  Je i na Windows 8 tablet

  [odkaz]

 5. Za mně se jedná o vyhozené peníze ze strany O2, WP je de facto mrtvá platforma.

  • Stotožňujem sa s tvojim názorom vo väčšine prípadov , človeče ale musim uznať že máš vytrvalosť jak prase to tým maniakom stále papagájovať , musí ťa to aj baviť :D

  • Já nikomu nic neopakuju, jen pod články píšu své názory. To, že se některé „ujaly“ i mezi WP komunitou svědčí o tom, že asi na nich možná něco bude nebo se mých tvrzení WP komunita obává. To je ale jen jejich problém.

  • Jsem ale rád, že nejsem jediný, co si to tu myslí :)

  • Kli (neregistrovaný)

   Jsem rád, že jsi si našel kamaráda, zajděte občas zadiskutovat spolu do parku a třeba už bude v diskuzích klid. :)

 6. Milacek (neregistrovaný)

  dobře že ta aplikace vyšla. Z nestranného pohledu WP podíl pomalu ale jistě roste a co přijdou Windows 10 tak to půjde ještě o něco rychleji a navíc se předpokládá, že budou podporovat aplikace z WP.

  • Poslední čísla hovořili o propadu cca 50%, tzn. ze 4% na 2% celkového podílu. O růstu nelze mluvit. A jelikož MS před vánoci nic moc nepředstavil, bojím se, že se to již nezlepší.

 7. Ondra (neregistrovaný)

  Chvála za tuto aplikaci. Díky. ;-)

 8. Martin P. (neregistrovaný)

  Software platforma smartphonu je nepodstatná „informace“.

  Důležitější je, že umírající televizní business se snaži dostat do mobilních telefonů.

  Svítící obrazovka už není středobodem rodiny, vééélká placka už není důležitým symbolem postavení. TV zábava pomalu umírá a je jedno jestli to nekdo cpe na WP, iOS nebo něco jiného.

  • Televize by se měla přizpůsobit trendům 21. století, tzn. přesunout se kompletně na net, zrychlit přísun filmových a jiných novinek a podobně.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Televize by měla vyhynout a né se přesunou na internet. Televize>televizní zábava není video-on-demand > není to video půjčovna.

   Ti kteří na to mají tak už „klasickou TV“ nesledují , ti kteří na to nemají nezaplatí jiné způsoby šíření ani z pohledu inzerenta (reklama) nejsou zajímaví zákazníci.

   Bohužel stejně jako nahrávací společnosti i TV zábavu drží v rukou stará garda která vzpomíná na šedesátá sedmdesátá až osmdesátá léta. A naivně myslí, že se to nějakým zázračným způsobem vrátí. Nevrátí

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).