O2 upravuje datové tarify pro BlackBerry: Začínají na 199 Kč

V rámci speciální nabídky lze od července službu BlackBerry Internet Service u O2 získat o sto korun výhodněji než dosud – tarif BlackBerry Email tak měsíčně přijde na 199 korun, tarif BlackBerry Email Roaming na 499 korun a nejvyšší BlackBerry Email Unlimited na 1459 korun. V nabídce operátora O2 se navíc objevuje nový přístroj – BlackBerry Curve 9320 v ceně 4595 Kč.

 
BlackBerry Curve 9320

BlackBerry přitom vede nejen v oblasti bezpečnosti řešení, které využívají i státní instituce a bezpečnostní služby, ale také co se týče efektivity datových přenosů – služby BlackBerry využívají unikátní infrastrukturu, která výrazně snižuje objemy přenášených dat. I proto je součástí tarifu BlackBerry Email Roaming také 20 MB dat při roamingu. „Objem 20 MB se může běžným uživatelům zdát relativně nízký, nicméně naše zkušenosti dokazují, že pro běžnou komunikaci při občasných cestách do zahraničí pokryje potřeby většiny zákazníků. Ti nejnáročnější si pak mohou zvolit tarif BlackBerry Email Unlimited za 1459 korun měsíčně,“ vysvětluje David Praus, produktový manažer pro mobilní data společnosti Telefónica Czech Republic.

Ceník tarifů BlackBerry Internet Service od O2


ceny jsou uvedené vč. DPH 

Zvýhodněnou cenu tarifu BlackBerry Internet Service získají všichni zákazníci při uzavření smlouvy od 1.7.2012, a to bez časového závazku. Tarif BIS nemá přístup k APN Internet – rozšíření o APN Internet, které je vhodné v případě připojení telefonu BlackBerry jako modemu k notebooku nebo pro streaming videa, je možné získat za 360 Kč s DPH.

Hlavní přednosti BlackBerry Internet Service

  • rychlé a bezpečné řešení mobilní komunikace
  • přístup k e-mailu a internetu kdekoliv a kdykoliv
  • podpora Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí
  • bezstarostný provoz díky automatickým aktualizacím
  • synchronizace až s deseti různými e-mailovými účty
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku