Sledujte nás na YouTube

O2 spustilo podporu sítí LTE pro iPhone

Majitelé jablečných telefonů se SIM kartou od O2 se konečně dočkali, jednání společností Apple a O2 dospělo ke zdárnému konci a od soboty lze využívat v této síti LTE na telefonech iPhone. Operátor o této novince informoval na svém twitteru.

 

O2 bylo jediným českým operátorem, který dosud podporu sítí LTE pro telefony Apple iPhone neposkytoval. Pro aktivaci je zapotřebí v telefonu aktualizovat nastavení sítě v Nastavení > Obecné > Informace a v nastavení mobilních dat zapnout položku 4G.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Davedroid (neregistrovaný)

    No konecne. Vzdyt to byla ostuda. Co jsem cetl za odpovedi operatora v sekci dotazy, to byl vysmech.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *