Cena:

O2 představuje program Extra výhody: Bonusy pro všechny zákazníky

O2 přichází s novým bonusovým programem Extra výhody, který má konkurovat tzv. Kouzelným úterkům od T-Mobile. Výhody mohou čerpat všichni zákazníci O2 a my pro vás máme jejich přehled.

Od 3. září letošního roku budou moci všichni zákazníci O2 využívat nový bonusový program s názvem Extra výhody. K využívání tohoto programu není třeba žádná věrnostní karta, nahradí jí mobilní telefon. Nezáleží na tom, jestli má zákazník předplacenou kartu, běžný tarif, pevnou linku nebo připojení k internetu. Do programu se navíc mohou zapojit i ti, kteří mají mobilní telefon O2 od svého zaměstnavatele. Zákazníci mají na výběr ze široké nabídky až sta výhod od partnerů z nejrůznějších oblastí: od zábavy, přes jídlo a oblečení až po cestování. Celkem mohou zákazníci čerpat své výhody na 750 místech v České republice, a další místa budou postupně přibývat.

 
Z tiskové konference: Ctibor Jappel z O2 představuje nový program Extra výhody 

Pro zákazníky O2 je tak připraveno například O2 Menu (sendvič Royal, střední nápoj, střední hranolky) u McDonald’s za výhodnější cenu 79 Kč (standardní cena je 109 Kč). Dále mohou zákazníci čerpat slevu 1 Kč na litr pohonných hmot (benzin nebo nafta) u stanic Agip (až 10x do měsíce) či každý měsíc dvakrát využít slevu 25 % na jeden kus oblečení v řetězci C&A.

„Přicházíme s opravdu revolučním programem. Podmínkou jeho čerpání totiž není peněženka přeplněná věrnostními kartami. Našim zákazníků k získání desítek či stovek různých výhod u našich partnerů stačí jejich mobilní telefon,“ vysvětluje Jiří Dvorjančanský, ředitel marketingu společnosti Telefónica Czech Republic. Využívání Extra výhod je velmi jednoduché. Zákazník si vybere výhodu, o kterou má zájem a odešle zdarma SMS s klíčovým slovem. Na zadané číslo následně zákazník obdrží unikátní kód, po jehož předložení může zvolenou výhodu využít.

Mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows Phone

„Pro majitele chytrých telefonů jsme navíc připravili speciální mobilní aplikaci, která usnadňuje čerpání výhod – umožňuje filtrování nabídek podle momentální potřeby, například jen na jídlo nebo zábavu. Aplikace také ukáže zákazníkovi cestu k jeho výhodě na mapě,“ říká Jiří Dvorjančanský. Mobilní aplikace O2 Extra výhody je k dispozici od 3. září 2012 pro všechna zařízení s operačními systémy Android,  iOS i Windows Phone. Výhodou aplikace je, že ji lze nainstalovat i do chytrých telefonů v síti konkurenčních operátorů – stačí, aby zákazník využíval například domácí internet od O2, a aplikace se všemi výhodami mu bude k dispozici.

Všichni zákazníci si dále mohou vybírat své výhody také prostřednictvím webové stránky o2extravyhody.cz či mobilní stránky m.o2extravyhody.cz (v provozu budou opět od 3. září).

 
Klikněte na obrázek pro zobrazení plné velikosti

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.