Domů » Bleskovky » O2 oznámilo akvizici virtuálního operátora Gorila mobil

O2 oznámilo akvizici virtuálního operátora Gorila mobil

O2 oznámilo akvizici virtuálního operátora pro mladé Gorila mobil. Gorila mobil vsadil na inovativní koncept – zaměřil se na mladé lidi, internet v mobilu, neformální přístup a originální komunikaci. Za tři měsíce od spuštění distribuoval více než 50 000 SIM karet.

Zakladateli Gorila mobil byli Lukáš Janoušek, Roman Nováček, Pavel Turek a Petr Staněk. Dodavatelem špičkových služeb mobilní sítě právě O2 a strategickým investorem skupina Unimex Group ovládaná miliardářem Jiřím Šimáně.

Gorila Mobil je virtuální operátor typu „branded reseller“. To znamená, že zákazníci již nyní mají uzavřenu smlouvu se společností O2 Czech Republic – stávající smluvní podmínky pro ně tak zůstanávají v platnosti. Zákazníci budou dále využívat kanály zákaznické péče, na které jsou zvyklí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. To sou pěkný šmejdi teda. Utekl jsem od o2 abych se jich zbavil a oni to sprostě prodaj jim. A co ostatní virtualové. To bude stejnej byznys a svinstvo. Jinak to týhle zkorumpovaný zemi nejde. Ještě že mam německého operátora komplet bez roamingu a s o2. Se definitivně rozejdu po druhý. Žádnýmu dalšímu vychcánovi na lep neskočím.

  2. Utekl jsi od O2 ke Gorile, která jela pod O2? Dobrej tah :D

    • Jo pod o2 jela ale neměla s nima společný vedení a ty blbce co sedí na linkách. Neměla s nima do dneška nic společnýho. Ty zas teď sprasí co můžou

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).