Domů » Bleskovky » O2 nabízí předplacenku s hovory po 1. minutě zdarma do všech sítí

O2 nabízí předplacenku s hovory po 1. minutě zdarma do všech sítí

Od dnešního dne zařadil operátor O2 do nabídky novou edici předplacených karet s tarifem NA!DLOUHO.Díky ní zaplatí zákazníci za hovor pouze cenu první minuty a zbytek hovoru bude zdarma, i když bude trvat třeba celou hodinu. Pro volání do sítě O2 platí tato výhoda bez omezení. Pro volání do sítí ostatních mobilních operátorů je podmíněna dobitím ve výši alespoň 300 Kč a poté trvá jeden měsíc.

Tarif O2 NA!DLOUHO
Volání po první minutě do sítě O2 zdarma
Volání po první minutě do ostatních sítí při dobití 300 Kč na 30 dní zdarma
SMS do všech sítí 1,90 Kč
První minuta volání do všech sítí 5,90 Kč

Nová edice předplacené karty je určená pro nové i stávající zákazníky. Kromě neomezeného volání mohou všichni zákazníci předplacených služeb využívat Odměnu za dobití s hodnotnými výhrami v podobě volání, SMS zdarma a dalšími cenami včetně programu Extra výhody.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. takze ne zdarma do vsech siti po prvni minute, ale pri dobiti za 300 kazdy mesic zdarma do vsech siti, ze? Hlavne ze mame lakavy titulek.

  2. to si jako operátoři už jako naši politici myslí, že jsme národ tupců a vůbec neumíme počítat?

  3. Za 300 měsíčně máš tarif.A 6 Kč minuta je hodně,to je zase jen pro ty co nedají telefon od ucha,jinak naprosto k nicemu:-))))

  4. Lukáš (neregistrovaný)

    Do o2 zdarma po 1 minute do všech sítí bez nutnosti dobíjení 300kč pokud chcete volat i do jiných sítí je podmíněno PRAVIDELNÝM DOBJENÍM částky 300kč výhoda platí mesíc od aktivace pokud si kredit NEDOBIJETE výhoda do ostatních sítí padá.A platí pouze do o2.Totéž platí pro zákazníky co kartu již mají.výhoda do všech sítí platí pouze pro nové simkarty s tarifem na Dlouho.ZHRNU.O2 si z lidí udělalo o troky Je to byznys!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).