Domů » Bleskovky » O2 má nový tarif [:kůl:] data pro mladé: Bude to stačit?

O2 má nový tarif [:kůl:] data pro mladé: Bude to stačit?

Operátor O2 od dnešního dne začal nabízet nový tarif pro mladé [:kůl:] data 1 GB. Ten nabídne mladým do 26 let atraktivní kombinaci 120 minut volání do všech sítí, 1 GB dat a SMS do sítě O2 zdarma. Cena tarifu je 399 Kč měsíčně včetně DPH. Pro ty zákazníky, kteří tuto datovou nabídku nevyužijí, je k dispozici standardní tarif [:kůl:], který nabízí 200 MB dat za cenu 299 Kč včetně DPH. Ceny platí pro zákazníky do 26 let při uzavření závazku na dva roky. Ve srovnání s konkurencí se nejedná o nijak extra výhodnou nabídku a nejsme si úplně jistí, zda pro mladé bude 1 GB dat dostačující, zvláště když T-Mobile i Vodafone nabízejí o něco více.

Tarif [:kůl:] [:kůl:] data 1 GB
Cena 299 399
Volné minuty do všech sítí 120 120
SMS neomezené v síti O2 neomezené v síti O2
Data 200 MB 1 GB
Cena za 1 minutu hovoru po vyčerpání volných minut 3,50 3,50
Cena za SMS 1,50 1,50

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Borec (neregistrovaný)

    Si upad O2 ne ?

  2. Už aby se definitivně zrušily roamingové poplatky… okamžitě jdu k zahraničnímu operátorovi..

    Jak je možné, že mi rakouský Orange nabídne za 10€ 1000 minut, 1000 sms, neomezené volání a sms v rámci vlastní sítě, 10GB FUP, co se „zpomalí“ na 386 kb/s po vyčerpání.. ale čeští operátoři se k tomuhle ani na tisíc kroků nepřiblíží?

  3. Si dělaj v O2 z lidí trošku humor ne? :D Stejně tak Vodafone a T-Mobile…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).