Domů » Bleskovky » O2 má nové předplacenky s tarifem NA!Výběr: Volání od 1,90 Kč

O2 má nové předplacenky s tarifem NA!Výběr: Volání od 1,90 Kč

O2 nabídne od 1. listopadu 2013 předplacené karty s novým tarifem NA!VÝBĚR, který nabízí možnost přizpůsobit si předplacenou kartu podle svých potřeb. Každým dobitím si totiž zákazník aktivuje jednu z výhod, kterou může využívat po dobu třiceti dnů.

Tarif NA!VÝBĚR přichází na trh s touto nabídkou výhod:

  • volání do O2 za 1,90 Kč/min. 
  • 100 SMS zdarma do všech sítí 
  • volání do všech sítí za 2,50 Kč/min 
  • volání do O2 o víkendech zdarma

Zvolená výhoda se aktivuje při dobití kreditu. Pokud tedy zákazník dobije během třiceti dnů vícekrát za sebou, může mít aktivovaných i několik výhod souběžně. Změna výhody se provádí vždy před dobitím v internetové samoobsluze Moje O2 nebo zasláním SMS kódu na číslo 999 111.

„Tímto tarifem reagujeme na zostřenou konkurenci na poli předplacených karet,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti Telefónica Czech Republic. „S tarifem NA!VÝBĚR si každý zákazník může nastavit předplacenou kartu přesně podle svých potřeb – ať už potřebuje výhodné volání do O2 či preferuje výhodnější volání do všech sítí, nebo třeba posílá hodně SMS. Výhodu si zároveň může kdykoliv změnit podle toho, která výhoda se mu právě hodí. Nabídku výhod dále plánujeme do budoucna doplňovat,“ dodává Cieslarová.

SIM karty s novým tarifem NA!VÝBĚR budou k dispozici od 1. listopadu v prodejnách O2, ve většině obchodních řetězců a u dalších prodejních partnerů O2. Kartu si také bude možné objednat až domů prostřednictvím portálu SIMzdarma.cz. Stávající zákazníci s předplacenou O2 kartou budou moci na nový tarif přejít prostřednictvím internetové samoobsluhy Moje O2 nebo zasláním SMS ve tvaru TARIF NAVYBER na číslo 999 111.

Základní sazba tarifu NA!VÝBĚR je 4,90 Kč za minutu volání do všech sítí a 1,90 Kč za odeslanou SMS.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).